Tadzinek

 Zrezygnowałam z diety gastrycznej bo nam nie służyła mimo tego co Ania mówiła, zrezygnowaliśmy też rehabilitacji wychodzi, że te 3 miesiące ćwiczeń nic nam nie dały. no cóż.













Komentarze

Popularne posty